• 32 206-83-94
  • +48 531 907 825
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • PN ŚR PT: 12-20, WT PT: 9-17

Zabiegi kosmetyczne

Zamykanie naczyń

Zamykanie naczyń K-med

Rewolucja w zamykaniu naczyń – RADIOELEKTROKOAGULACJA®

zamykanie naczynPopękane naczynia krwionośne, włókniaki, prosaki, plamy de Morgana – są to problemy, z którymi bardzo często spotykamy się u klientów gabinetów medycyny estetycznej czy salonów kosmetycznych. Do niedawna zabiegi te stanowiły poważny problem w salonie. Stosowane technologie  często były niewystarczające, aby poradzić sobie np. z naczyniami. Urządzenie K-MED TECHNOLOGIES powstało z myślą o takich osobach.

Sukces urządzenia wiąże się z innowacyjną technologią ultraszybkich fal radiowych 30 MHz w połączeniu z systemem NeedlePro®. Pozwala ona na wykonanie najskuteczniejszych zabiegów w zakresie zamykania naczyń krwionośnych oraz usuwania innych zmian skórnych, takich jak np. włókniaki, prosaki, plamy de Morgana. Głowica urządzenia zakończona jest jednorazową igiełką. Dzięki technologii NeedlePro® zastosowanej na głowicy, cała energia fal radiowych skupia się na końcu igiełki i precyzyjnie przekazywana jest w miejsce, w którym wykonujemy zabieg.

Pierwsze efekty działania widoczne są zaraz po zakończeniu zabiegu. Pełen efekt, w zależności od wielkości naczyń, możemy, przy mniejszych zmianach, uzyskać już po jednym zabiegu! Klient, przychodząc z małym naczyniem może spodziewać się, że jeśli dobrze domkniemy naczynie, nie będzie musiał powtarzać zabiegu. Jeśli natomiast osoba ma problemy z większymi naczyniami, o średnicy ponad 0,3-0,5mm, niezbędne może być wykonanie zabiegu uzupełaniającego po ok 3 tygodniach od pierwszej wizyty, aby dobrze domknąć naczynie i aby nie otworzyło się ponownie.

Przewaga urządzenia K-MED TECHNOLOGIES nad innymi wyraża się m.in. w wielkości zmian, które leżą w spektrum zabiegowym urządzenia. Urządzeniem jesteśmy w stanie całkowicie usunąć takie zmiany, które do tej pory nie mieściły się w spektrum zabiegowym innych technologii. Technologia całkowicie odróżnia się od dotychczas stosowanej technologii elektrokoagulacji parametrami, jakie osiągamy na urządzeniu – częstotliwość 30 MHz, a także możliwość regulowania dawki energii wyrażanej w J/cm2.

k med