• 32 206-83-94
  • +48 531 907 825
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • PN ŚR PT: 12-20, WT PT: 9-17

Kosmetologia estetyczna

Ejal 40

Ejal 40

Stymulator tkankowy Ejal 40 -  najnowsza generacja kwasu hialuronowego, stworzona aby zwiększyć naturalną biosyntetyczność zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

ejal40Odbudowuje podstawową strukturę macierzy pozakomórkowej, równocześnie stwarzając odpowiednie środowisko dla nowo powstających struktur budulcowych skóry. Wzmocniony efekt pozabiegowy uzyskiwany jest poprzez właściwą selekcję długości łańcuchów i odpowiednie właściwości reologiczne. Produkt jest całkowicie bezpieczny, ze względu na brak „ wzmacniaczy” chemicznych.  Zabieg wykonywany jest innowacyjną 4- punktową techniką biorewitalizacji, polegającej na iniekcji preparatu w odpowiednich punktach, po każdej stronie twarzy.

 

Wykonywany jest w celu:

- szybkiej redukcji i eliminacji oznak starzenia skóry,

- bio- rewitalizacji odwodnionej i zniszczonej skóry,

- przywrócenia utraconego konturu twarzy,

- wzmocnienia macierzy pozakomórkowej skóry,

- wygładzenia zmarszczek,

- napięcia i uelastycznienia skóry.

 

Zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów w odstępach miesiąca.  Dla uzyskania wzmocnionych  rezultatów proponuje się wykonanie sesji przypominających  2-3 razy w roku.