• 32 206-83-94
  • +48 531 907 825
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • PN ŚR PT: 12-20, WT PT: 9-17

Zabiegi kosmetyczne

Henna tradycyjna i pudrowa

Henna tradycyjna i pudrowa

Henna tradycyjna

henna1Henna to trwałe, a jednocześnie subtelne podkreślenie oprawy oczu.

Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w naturalny kształt brwi, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie czy za bardzo zrastają się u nasady nosa.

Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się wyraziste. Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu.

Zabieg polega na nałożeniu henny, barwnika pozyskiwanego z rośliny o nazwie Lawsonia intermis na brwi lub rzęsy. Po kilku minutach zmywamy hennę i możemy się cieszyć naturalnym podkreśleniem oprawy oczu. Nie ma obaw dotyczących odrostów, który często doskwiera nam przy farbowaniu włosów. Henna to barwnik całkowicie naturalny, dlatego nie zostaje trwale na włoskach. Farbowanie brwi i rzęs przy pomocy henny jest bardzo bezpieczne.

Prawidłowo przeprowadzone nie podrażnia oczu.

Henna pudrowa

henna pudrowaInaczej Brow henna - alternatywa dla tradycyjnej henny jak i makijażu permanentnego brwi.
Henna pudrowa to nieinwazyjny zabieg farbowania brwi z efektem makijażu permanentnego. Trwałość farbowania włosków to z reguły 6-7 tygodni natomiast na skórze do 14 dni.

Kolor dobierany jest indywidualnie do każdego typu urody i oczekiwań klientki.
W trakcie zabiegu wykonujemy pomiar brwi tak jak w przypadku makijażu permanentnego.

Zaleca się nie myć brwi przez 24 godz. oraz zaleca się używania olejku Brow Oil ,który działa regenerująco i odbudowująco a także zabezpiecza przed wypłukiwaniem się henny z włosków i skóry.