• 32 206-83-94
 • +48 531 907 825
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • PN ŚR PT: 12-20, WT PT: 9-17

Stymulatory tkankowe

NOWOŚCI

Stymulatory tkankowe - NOWOŚCI

Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane w kosmetologii estetycznej, stosowane do odbudowy i regeneracji struktur skóry.

Składniki zawarte w preparatach dzięki stymulacji kolagenu i elastyny poprawiają jędrność, gęstość i jakość skóry.

Stymulatory tkankowe to jedne z najskuteczniejszych substancji stosowanych w kosmetologii estetycznej i odmładzającej.

Image
STYMULATOR AMBER AMINO BTX – INNOWACYJNY SPOSÓB STYMULACJI SKÓRY

amber amino btxStymulator o wielopłaszczyznowym działaniu oraz zaawansowanej formule składającej się z kwasu bursztynowego i hialuronowego. Co więcej posiada kompleks aminokwasów oraz peptydów.

To preparat rekomendowany do zabiegów rewitalizujących i przeciwzmarszczkowych. Zawarty w preparacie kwas bursztynowy w stężeniu 1,2% w połączeniu z kwasem hialuronowym doskonale nawilżają, przeciwdziałają stresowi oksydacyjnemu oraz stymulują syntezę kolagenu i elastyny, wykazując działanie przeciwzmarszczkowe. Dodatek aminokwasów i peptydów biomimetycznych wspiera skórę w walce z wiotkością i powstającymi zmarszczkami oraz bruzdami. Skóra po zabiegach produktem Venome Amber Amino BTX jest zagęszczona i pełna blasku.

Zastosowanie:

 • rewitalizacja,
 • poprawa elastyczności,
 • intensywne nawilżenie,
 • regeneracja,
 • działanie przeciwzmarszczkowe,
 • obszary zabiegowe: szyja, podbródek, policzki, utrwalone bruzdy.

Dlaczego warto go wypróbować?

 • Kwas bursztynowy 1,2%- to naturalny biostymulator tkankowy, występujący w każdym organizmie żywym. W cyklu Krebsa stanowi niezbędny składnik, którego końcowym produktem jest ATP, cząsteczka energii pozwalająca komórkom na prawidłowe funkcjonowanie. Bursztynian sodu efektywnie przyśpiesza procesy metaboliczne, powodując skuteczne odżywienie komórek. W konsekwencji kwas bursztynowy wykazuje silny potencjał antyoksydacyjny, zmniejszając ilość wolnych rodników tlenowych odpowiedzialnych za niszczenie włókien białkowych.
 • Wielocząsteczkowy i małocząsteczkowy, nieusieciowany kwas hialuronowy- posiada właściwości higroskopijne, skutecznie nawadnia tkanki, zmniejsza integralność substancji międzykomórkowej, a tym samym przywraca naturalne środowisko do aktywności fibroblastów.
 • Kompleks aminokwasów ( glicyna, prolina, lizyna, seryna)- dostarczenie głównego budulca w stymulatorze pozwala uzupełnić niedobory aminokwasów niezbędnych do wytworzenia włókien białkowych oraz zapewnić fibroblastom odpowiednie środowisko do pełnej aktywności, zwiększając tym samym poziom elastyczność i gęstość skóry. Seryna natomiast wykazuje działanie nawilżające, przeciwzapalne, odżywcze oraz skutecznie łagodzi zmiany skórne.
 • Kompleks peptydów ( Decapeptyd-3, Hexapeptyd-8)- unikalne połączenie wspomagające procesy naprawcze skóry oraz wysoką aktywność fibroblastów. Dodatkowo peptyd Argireline ( Hexapeptyd-8), działa jako inhibitor neuroprzekaźników, przyczyniając się do zmniejszenia wydzielania acetylocholiny, która odpowiedzialna jest za rozprzestrzenianie się impulsu nerwowego w mięśniach, dzięki czemu włókna nie otrzymują pełnego sygnału o konieczności skurczu, pozostając w fazie mikro- spoczynku. Kompozycja peptydów poprzez zdolność oddziaływania na synapsy nerwowo- mięśniowe prowadzi do rozluźnienia napięcia występującego w obrębie mięśni, co wprowadza je w stan dermorelaksacji, niwelując drobne linie i załamania mimiczne.
AMBER SAFFRON+ promienna skóra, naturalny GLOW bez przebarwień i hiperpigmentacji.
MonoDerma Fillagen- wyższy etap stymulacji skóry, mocniejsza niż stymulacja tkankowa
SISTHAEMA HEVO T- unikatowe rozwiązanie w zakresie medycyny estetycznej, działający pomiędzy wypełniaczem, a boosterem rewitalizującym.
Phormae- zatrzymaj pierwsze oznaki starzenia