Bo2Look Therapy

Bo2Look Therapy MD estetic

Bo2Look Therapy MD estetic - rewolucyjna dermoestetyczna terapia z opatentowanym neuropeptydem XEPTM -018, który w nieinwazyjny sposób redukuje zmarszczki mimiczne. Jego działanie opiera się na relaksacji mięśni twarzy odpowiedzialnych za powstawanie tzw. zmarszczek ekspresyjnych. Jest to terapia bezpieczna, intensywnie wygładzająca skórę i gwarantująca efekty "botox like" zapewniając jednocześnie naturalny wygląd.

Cena - 200 zł

bo2look w

NOWE OBLICZE… odmładzania skóry!

Zmarszczki mimiczne – to pierwszy naoczny dowód upływającego czasu oraz źródło kompleksów. Zgodnie z zasadą, że „wroga” należy dobrze poznać i… skutecznie zwalczać – z przyjemnością oddajemy w ręce naszych Klientów najnowszą terapię Arkana – Bo2Look Therapy MD estetic, która bezinwazyjnie, efektywnie oraz długotrwale pozwoli uzyskać upragnione efekty odmładzające.

BEZ ZMARSZCZKI ANI RUSZ…

Zmarszczki mimiczne (ekspresyjne) powstają w wyniku skurczu mięśni twarzy. Jak sama nazwa wskazuje, odzwierciedlają naszą naturalną, spontaniczną mimikę. Mięśnie te aktywowane są nawet kilkaset razy w ciągu dnia, przez co stopniowo tworzą widoczne na skórze załamania i linie. W miarę upływu czasu, ulegają one pogłębieniu i nie znikają – nawet – po rozluźnieniu mięśni. Co istotne, zmarszczki mimiczne pojawiają się jako pierwsze, już u 20. I 30-latków. Szczególnie widoczne są one na czole (tzw. „lwie zmarszczki”) oraz w okolicach oczu ( tzw. „kurze łapki”).

Jad ślimaka morskiego, czyli, czego boją się nasze zmarszczki?

Przeprowadzone badania oraz dokonane odkrycie stało się inspiracją  do stworzenia nowatorskiego peptydu  XEP™-018.

XEP™-018 – działanie peptydu opiera się przede wszystkim na relaksacji mięśni twarzy, czyli na ich rozluźnieniu. W sposób nieinwazyjny redukuje w ten sposób zmarszczki mimiczne. Wykazuje wyjątkowe właściwości penetracji, co wyróżnia peptyd spośród innych substancji o działaniu „botox like”.

XEP™-018 jest bezpieczny w stosowaniu i doskonale sprawdza się jako alternatywa dla zabiegów estetycznych, które nie dając jednak efektu „zamrożonej twarzy”.

Kuracja peptydem XEP™-018 dla gładkiej skóry oraz pięknego, naturalnego wyglądu

To właśnie w oparciu o opatentowany peptyd XEP™-018 powstała debiutująca tej jesieni linia kosmetyków Arkana  Bo2Look Therapy MD estetic. Warto wybrać się na profesjonalny zabieg do Gabinetu Kosmetycznego gdzie Kosmetolog wykona kurację, której rezultaty widoczne będą już po 2 h od aplikacji kosmetyków. Spektakularne efekty podtrzymamy stosując regularnie 2 preparaty do pielęgnacji domowej. Dział Badań i Rozwoju Arkana zadbał, by wyróżniały się one skutecznością, formułą oraz niezwykle przyjemną konsystencją.

Zobacz co mogą zrobić dla Twojej skóry.

Bo2Look Elixir – Eliksir relaksujący zmarszczki

Eliksir zawiera neuropeptyd  XEP™-018 w bardzo wysokim stężeniu 5%. To sprawia, że wykazuje on silne działanie, intensywnie relaksujące mięśnie twarzy. Efektem jest wygładzenie i zmniejszenie widoczności zmarszczek mimicznych, szczególnie tych w okolicy oczu i czoła. Kosmetyk jest wykorzystywany również w salonach kosmetycznych przy zabiegach z wykorzystaniem botuliny. Dzięki  XEP™-018 efekty są bardziej spektakularne, a także znacznie dłużej utrzymują się na skórze.

Bo2Look Wrinkle Relaxer – Krem relaksujący zmarszczki

Krem zawierający  XEP™-018 o niższym stężeniu od tego, który jest obecny w eliksirze relaksującym zmarszczki. Przeznaczony jest do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Zaleca się jego stosowanie 2 razy dziennie – rano i wieczorem. Szybsze i bardziej widoczne efekty uzyskujemy poprzez równoczesne stosowaniu obu kosmetyków z linii Bo2Look Therapy MD estetic.

Podsumowując, dlaczego warto odkryć Bo2Look Therapy MD estetic?

    Po 4 tygodniach stosowania kosmetyków Twoja skóra będzie wyraźnie odmłodzona
    Bo2Look Therapy MD estetic to bezpieczna i bezinwazyjna terapia przeciwzmarszczkowa
    Wykorzystane w kosmetykach stężenie peptydu XEP™-018, pozwala na osiągnięcie widocznych efektów już po 2 h po aplikacji ( podczas zabiegu w Gabinecie Kosmetycznym)
    Wyraźnej redukcji i wygładzeniu ulegną zmarszczki mimiczne na twarzy, szyi i dekolcie

Zabiegi kosmetyczne:  Mezoterapia  Mikrodermabrazja  Dermapen  Komórki macierzyste  Anti-Aging  Micro Derma Roller  Argirelina  Bo2Look Therapy MD estetic  Carbo Therapy MD estetic  PRP-like Therapy MD estetic  Nici i wypełniacze